Barion Pixel
Ön itt jár: > Kezdőlap >

Álláslehetőség

Ügyfélreferenst, irodai értékesítőt keresünk

állás

  A pozíció betöltetlen.

Szeretnél egy fiatalos, jól szervezett munkahelyen, igényes irodai környezetben változatos munkát végezni? Szeretsz emberekkel foglalkozni, jól kommunikálsz?

Jelentkezz értékesítői csapatunkba, teljes munkaidőre!

Teret adunk a kreativitásnak és minden jó ötletnek, ami előre viszi a Csapatot.

Miért érdemes minket választanod?

A Laser Technologies Kft. azzal a törekvéssel jött létre, hogy az innovációra nyitott vállalkozások portfólióját olyan különleges elektronikai termékekkel frissítse fel és bővítse ki, amelyek egyedülállók, újak a piacon. Egy újdonságot bemutatni, kiemelkedő háttér támogatással, szakmai tudással és nem mellékesen jó gazdasági lehetőségekkel egy korrekt együttműködésben mindig izgalmas és motiváló dolog.

Innovatív környezet: Termékeink többségét egyedileg gyártjuk vagy nagyobb, minőségi gyártókkal, egyedi igényeknek és saját fejlesztési elvárásainknak megfelelően gyártatjuk, ellenőrizzük és raktározzuk. A termékcsoportjaink közül mind a minőségi elektromos autóextrák, mind pedig a léghigiéniai megoldások segítik a használóit abban, hogy hosszú távon kényelmesebb, biztonságosabb, egészségesebb életet élhessenek!

Nemzetközi hatókör: Fő célkitűzésünk Európán belül meghatározó szereplővé válni a speciális elektronikai termékek piacán, korrekt, hosszú távú együttműködő nagykereskedelmi, gyártó és kiskereskedő partnerként.

Feladatok

  • Bejövő kommunikáció fogadása angol és magyar nyelven: (e-mail, telefon, stb...)
  • A marketing osztály által behozott érdeklődőkből, elégedett vevőket kell generálni.
  • Szakmai tanácsadás a termékekről, problémamegoldás, rendelésfelvétel.
  • Új cégekre irányuló piackutatás, kapcsolatfelvétel, üzletkötés előkészítése.

Elvárások

  • Értékesés vagy ügyfélszolgálat területén szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs képesség
  • Precizitás, pontosság, rendszerben való gondolkozás

Amit mi biztosítani tudunk számodra

  • Versenyképes fizetés
  • Fejlődési lehetőség: belsős és külsős tanfolyamok
  • Korszerű céges informatikai eszközök
  • Kulturált munkavégzési körülmények
  • Cégünk termékeinek ingyenes használata

Csatlakozz hozzánk!

Légy részese egy innovatív és dinamikus csapatnak! Jelentkezz most, és építsd a jövőd velünk együtt!
Küldd el számunkra motivációs leveledet és fényképes önéletrajzodat a nettó fizetési igényed megjelölésével az alábbi e-mail címre:

   karrier@laser-technologies.hu